Spokanie z pisarzem Robertem Gongiem

Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbicy
gościli pisarza Roberta Gonga, autora m.in. książek : „Kokainowa Miłość”, „Wilki” czy ”   W pogoni za miłością”.

Robert Gong, rocznik 1962, z wykształcenia psycholog. Jego debiut literacki W pogoni za miłością (2002), wydany pod patronatem Związku Literatów Polskich, przeczytało już około 200 tys. Polaków, którzy w tej zbeletryzowanej autobiografii odnaleźli własne przeżycia z dzieciństwa.

W 2006 roku ukazała się powieść obyczajowa Wilki osadzona w środowisku lekarzy i prawników. Kokainowa miłość (2013), powieść pełna sensacyjnych zdarzeń w USA, została zakwalifikowana w 2014 roku do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus.

Kolejna powieść, nieco science-fiction, 666 do mroku, wydana została w grudniu 2014 roku. Autor rozważa w niej problem końca świata. Została także zakwalifikowana do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus, w 2015 roku.

Powieścią Anielska etiuda zapraszam Czytelników na ścieżki miłości i kariery głównych bohaterów, Barbary i Roberta. Wierzę, że wniesie ona nowe spojrzenie na wiele ważnych zagadnień społecznych

[Not a valid template]