Tancerze z Wierzbicy wytańczyli podium

Dnia 17 kwietnia w Inowrocławiu odbył się Otwarty Puchar Polski w Tańcu Dyskotekowym i Nowoczesnym. Zespół taneczny „Flesz” działający przy G.O.K. zajął III miejsce w kategorii disco show – mini formacje do lat 15. Na turnieju zespół pokazał się po raz pierwszy i od razu został zauważony i nagrodzony. Podczas trzyminutowej prezentacji nowoczesnego układu tańca disco zespół wyróżnił się dopracowaną techniką taneczną, równością wykonania, doborem repertuaru i ciekawą choreografią. W turnieju tym wzięło udział 600 tancerzy w różnych kategoriach z 26 miast z całej Polski. Mimo tak dużej konkurencji, tancerzom udało się wywalczyć trzecie miejsce. Zostali uchonorowani statuetkami i dyplomami. Zespół wywalczył też możliwość wyjazdu na mistrzostwa polski które odbędą się we Wrocławiu oraz na międzynarodowy turniej tańca disco i hip – hop w Mikołajkach. W związku z tym zespół „FLESZ” usilnie poszukuje sponsorów na wyżej wymienione turnieje.