Zespół Flesz na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Mikołajkach

Po raz trzeci w tym roku zespół „Flesz” miał okazję pokazać się na turnieju i dzięki sponsorom oraz rodzicom znalazł się na największej tego typu imprezie w kraju którym był niewątpliwie Międzynarodowy Festiwal Tańca w Mikołajkach. Odbył się on w dn.09 – 12.12.2004 w Hotelu Gołębiewski gdzie równocześnie na trzech parkietach rywalizowało ze sobą 2000 zawodników z 10 państw: Łotwy, Czech, Estonii, Ukrainy, Słowacji, Norwegii, Litwy, Mołdawii, Rosji i Polski. Zespół „Flesz” znalazł się w ścisłym finale i ostatecznie zajął premiowane V miejsce w kat. mini formacje disco – show. Zespół przegrał rywalizację tylko z zespołami (szkołami tańca) z Warszawy ,Torunia, Białegostoku oraz Ukrainy. Głównym celem Festiwalu była integracja polskiego i europejskiego środowiska tanecznego, prezentacja artystycznych osiągnięć grup tanecznych, bez barier i przynależności federacyjnych.

Podsumowując 2004 rok można powiedzieć że był on szczególnie udany dla zespołu ponieważ po raz pierwszy mógł spróbować swoich sił na największych imprezach tanecznych w kraju: tańca nowoczesnego i hip-hop – zajmując czołowe miejsca.

Przed zespołem nowe wyzwania. W 2005 roku wezmą udział w turniejach-Mistrzostwa Polski we Wrocławiu, Puchary Polski w Międzychodzie i Inowrocławiu oraz V Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Mikołajkach.